Sad već kultna mozaik emisija HRT-a emitira se već desetljećima. “Dobro jutro, Hrvatska” omiljena je brojnim gledateljima, pa rado gledaju i ono što se događa iza kulisa. Na Facebook profilu emisije često se mogu vidjeti isječci koji prikazuju voditelje u malo ležernijem izdanju.
U najnovijoj objavi voditelji najnovijeg izdanja “Dobro jutro” uputili su posebnu čestitku. Maja Ciglenečki i Ognjen Golubić obratili su se svojem kolegi Mirku Fodoru. Sjedeći na kauču u studiju, Ognjen je upalio kameru na mobitelu, dok je Maja pored njega zamolila da ne snima iz žablje perspektive.
“Nemoj ni iz ptičje perspektive”, kratko je dodala kad je podigao mobitel. “Ajmo iz neke normalne”, složili su se. “Dakle, danas rođendan slavi naš Mirko Fodor. Bio je na krunidbi kralja Tomislava, to je bilo prije 1100 godina, al još uvijek je mladolik, ak uzmemo to sve u obzir”, rekli su.
‘Duša kao da mu je 15’
“Ono što voli reći da je Broj 1 učio od njega”, dodao je Ognjen, no Maja nije shvatila na što se on ovdje referirao. U tom trenu se iza njih stvorio netko od kolega, koji se šuljao. “Miha, hoćeš li ti čestitati rođendan Mirku Fodoru”, upitao ga je Golubić, te se i on pridružio čestitkama.
“Pogodi koji mu je, ako je bio na krunidbi kralja Tomislava”, nastavili su Maja i Ognjen u istom tonu. Dok je on rekao da slavi 15. rođendan, voditelj je odgovorio da ipak ima malo više godina. “Duša mu je kao da mu je 15. Mirko, iz studija 9, sretan ti rođendan. Pusica”, poručili su Fodoru kolege, dok je Maja poslala i poljupce. Mirko Fodor rođen je 22. listopada 1962. u Zagrebu, te slavi 63. rođendan.
Prizor na parkingu HRT-a iznenadio sve: Snimili što su našli pod kombijem














