Skriva ga od javnosti, a samo jednom je komentirala njihov bračni status: Evo tko je partner Morane Zibar

Morana Zibar (Foto: Tomislav Kristo / CROPIX)
Morana Zibar (Foto: Tomislav Kristo / CROPIX)

Iako je na malim ekranima, u ulozi jedine lovkinje HRT-ovog kviza “Potjera”, gledamo već više od 10 godina, 47-godišnja Morana Zibar poprilično je samozatajna kad je riječ o njezinom privatnom životu.

Na svom Instagram profilu nerijetko dijeli dogodovštine s raznih putovanja, no, svog partnera i kćer nastoji zadržati dalje od očiju javnosti.

Naime, Morana je godinama već u vezi s Filipom Tomšićem, a u jednoj od rijetkih objava prije koju godinu pokazala je i svog partnera s kojim je 2022. godinu dočekala u Egiptu.

Morana s partnerom i kćeri (Foto: Instagram)

Žive u izvanbračnoj zajednici

“Mojoj kćeri želja je bila vidjeti piramide i sfinge, a svi zajedno uživali smo u krstarenju Nilom i obilasku drevnih hramova. Putujte, jer putovanja nesumnjivo šire vidike i znanje”, ispričala je Morana za Gloriju početkom 2022. godine.

Inače, Morana je prošle godine gostovala i u “Knjazalištu” Roberta Knjaza, a tada je gledateljima pred malim ekranima otkrila i kakav je njezin ljubavni status.

“Izvanbračna zajednica”, pojasnila je kratko HRT-ova lovkinja koja je svojedobno veliku pažnju javnosti privukla i progovorivši o svojim korijenima i rodnom mjestu za kojeg je, kako je tada ispričala, više ništa ne veže.

Morana Zibar nije pričala o svojim korijenima, a onda priznala: ‘Više me ništa ne veže uz taj kraj’

“Otuđila sam se”

Naime, Morana je rodom iz Gline, a o svom podrijetlu progovorila je u prosincu 2020. godine kad je ovaj grad zadesio razoran potres. Tada je na društvenim mrežama priznala kako svoje rodno mjesto nije posjetila preko 15 godina.


“Tata mi je rođeni Glinjanin. Znači, napol sam Glinjanka. Gledam Nedjeljom u 2 i osjećam se k’o metafora države. I ja sam se otuđila, više me ništa ne veže uz taj kraj, nisam bila preko 15 godina. Sad sam poslala stvari, uplatila i ponudila pomoć. Svejedno se loše osjećam. Za razliku od države”, poručila je tada vidno uznemirena posljedicama potresa.