Glazbenik Ante Gelo, koji je u Dubrovniku na novogodišnjem dočeku uhvaćen kako izmjenjuje nježnosti s glumicom Jelenom Perčin, čime su potvrdili šuškanja da se između njih rodila ljubav, objavio je na svom Instagram profilu video druženja s pjevačicom Tajči te pjevačima Vladom Kalemberom i Slavkom Pintarićem uoči koncerta “Veliko purgersko srce”, koji je organizirala Dinamova zaklada “Nema predaje” u Lisinskom.
Kako se na snimci može čuti, zajedno su uz pratnju ekipe izveli pjesmu “Na modrom nebu iznad Zagreba”, objava je oduševila pratitelje, a komentar je ostavio i poznati američko-hrvatski glazbenik i producent Nanad Bach koji je napisao: “Ništa se ne može usporediti sa zajedničkim sviranjem u istom prostoru“, te je označio Gelu i Tajči u komentaru.
Gelo je otvorio program koncerta izvedbom legendarne pjesme “Vraćam se Zagrebe tebi”, a nastup je nastavio uz popularne Dinamove navijačke pjesme. Posebno se istaknula ona u izvedbi Adalberta Turnera Jucija te mladog favorita zagrebačke publike, repera Djerko Ulica, koji je na svoj jedinstven način izveo je pjesmu “To ti je tak, Dinamo prvak”. Publika je bila oduševljena i pjesmom “Na modrom nebu iznad Zagreba”, koju su izveli Tajči te bivši članovi Srebrnih krila, Kalember i Pintarić.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Zaljubio se u HRT-ovu producenticu
Podsjetimo, Gelo vodi razne ansamble i član je nekoliko jazz-sastava, uključujući Amorosi Flashophone Band, jazz-fusion sastav Combinate, Boilers All Stars te electric jazz-kvartet Chewbakka 4 (ranije poznat kao Appolo 4). Tijekom karijere osvojio je više od 20 Porina te brojne druge nagrade i priznanja. Sa svojim sastavom nastupao je u emisijama “Volim Hrvatsku”, “Satirikon”, “5.com s Danielom”, a radio je i na emisijama “A strana” i “The Voice,” kao instrumentalist i član producentskog tima.
Prošle godine javnost je doznala više o njegovu privatnom životu kada je Story objavio da se glazbenik planira vjenčati s HRT-ovom producenticom Petrom Topolovec, s kojom se upoznao tijekom rada na projektu “Trag u beskraju,” koncertima posvećenima Oliveru Dragojeviću u Veloj Luci .Planirali su vjenčanje na Korčuli, no nikad nisu sklopili brak. Navodno je glazbenik želio da vjenčanje prođe bez velike pompe, iz obzira prema bivšoj supruzi i djeci. jenčanje, zakazano za 2. kolovoza prošle godine, otkazano je u posljednjem trenutku, a razlozi su navodno bili preveliki pritisak i izazovi koji su postali preteški za par.
Nakon koncerata u čast Oliveru Dragojeviću, Petra se vratila u Zagreb, dok je Gelo ostao nekoliko dana u Veloj Luci, ali među kolegama nije govorio o svojoj vezi. Izvori su otkrili da je Petra plakala na Prisavlju zbog Gelove česte odsutnosti, uzrokovane poslovnim i obiteljskim obvezama. Par, koji je ranije djelovao sretno i zaljubljeno, suočio se s realnošću koja je očito opteretila njihovu vezu. “Ljubav ponekad nije dovoljna sama po sebi,” komentirao je izvor blizak Petri. Samo nekoliko mjeseci nakon što je vjenčanje otkazano, pojavile su se glasine o Gelinoj vezi s Jelenom Perčin, a sad je potvrđeno da su u romantičnoj vezi.












