NaslovnicaMagazinNe skriva koliko je sretan: Bivši muž Doris Pinčić pokazao njemu posebnu...
Ne skriva koliko je sretan: Bivši muž Doris Pinčić pokazao njemu posebnu ženu
Objavio
I.G.
-
Boris Rogoznica (Foto: Instagram)
Glazbenik Boris Rogoznica, domaćoj javnosti poznatiji kao bivši suprug voditeljice Doris Pinčić Guberović, nakon Božića u krugu obitelji u rodnom Sukošanu, novogodišnje praznike provodi daleko od Hrvatske.
Naime, putem svog Instagram profila otkrio je kako je otputovao u Norvešku, a za to je imao i poseban razlog. Ondje, točnije u Oslu, živi njegova sestra Marina Pohl Rogoznica s kojom je Boris pozirao na posljednjoj fotografiji na spomenutoj društvenoj mreži.
‘Kraljevska obitelj ispred Kraljevske palače‘, napisao je oduševljeni Boris ispod fotografije sa sestrom koja ga je, očito, odvela u razgledavanje povijesnih znamenitosti Osla.
Naime, Rogoznica je tad otkrio kako usprkos samom kraju godine i niskim temperaturama, još uvijek uživa u čarima mora. Odjeven samo u žute kupaće gaćice, glazbenik je zaplivao u moru podijelivši sve s obožavateljima na Instagramu.
‘Nikad kraja ovom ljetu. I nije da se bunim’, poručio je uz nekoliko fotografija svoje najnovije avanture.