Nakon dramatičnog kraja utakmice i pobjedničkog gola Marina Šipića za 31:30 u posljednjoj sekundi, Hrvatska rukometna reprezentacija izbacila je Mađarsku i plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva nakon osam godina čekanja.
Na jednako dramatičan način Francuska je izbacila Egipat, a polufinalni susret Hrvatska – Francuska, odigrat će se u četvrtak, 30. siječnja u 21 sat u zagrebačkoj Areni. Uoči spektakla, zajednica Hrvata ‘Volim Hrvatsku’, putem Instagrama je uputila nesvakidašnji poziv.
Naime, u objavi na Instagramu, zajednica Hrvata pozvala je pjevača Marka Perkovića Thompsona da u četvrtak dođe u Arenu Zagreb i svojim nastupom doprinese navijačkoj atmosferi. Objava je u kratkom vremenu prikupila mnoštvo reakcija.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
‘Marko, Domovina te čeka’
“Tebe zove domovina! Hrvatska je u polufinalu Svjetskog prvenstva, a za rušenje Francuza treba nam ono nešto više, ono naše zajedništvo koje niti jedan stranac ne može osjetiti.
Ovim putem pozivamo gospodina Marka Perkovića Thompsona, da ispuni želju svih nas, vjerujemo i svih naših rukometaša i da dođe u četvrtak u Arenu Zagreb i svojim glasom pridonese još jednom povijesnom rezultatu hrvatskog rukometa. Marko, Domovina te čeka, javi se!”, poručila su iz zajednice Hrvata u objavi na Instagramu.
Nakon objave su se ponovno oglasili iz zajednice. “Trenutno možemo reći da je veliki korak napravljen, u kontaktu smo s ljudima bliskim Marku, ako dođe do potvrde, ide objava”, poručili su iz zajednice ‘Volim Hrvatsku’.
Tomašević otkrio kako će postupiti oko Thompsonovog konceta u Zagrebu
















