Kolinda se javila s godišnjeg: U oči upalo gdje bivša predsjednica ljetuje

Kolinda Grabar-Kitarović. (Foto: Tom Dubravec / CROPIX)

Kolinda Grabar Kitarović je u 2025. godini izuzetno aktivna na društvenim mrežama. Bivša predsjednica redovito objavljuje sadržaj iz privatnog života pa smo tako posljednjih mjeseci imali prilike vidjeti njene fotografije iz srednje škole, ali isto tako je neki dan društveno odgovorno pozvala na oprez jer se internetom širila snimka umjetne inteligencije upravo s njom u glavnoj ulozi.

Bivša predsjednica je upravo na svom Instagramu podijelila priču iz Italije i to s godišnjeg odmora u Napulju. Slikala se na popularnom vidikovcu s kojeg se pruža pogled na Castel dell’Ovo, smješten na malom otočiću Megaride uz napuljsku obalu.

Foto: Screenshot Instagram

Nedavno se pohvalila fotografijama iz srednje škole

Riječ je o najstarijem dvorcu u gradu koji je ujedno i njegov simbol, nije bilo teško prepoznati gdje se nalazi nekadašnja predsjednica. Koliko dugo će trajati njen godišnji odmor i planira li posjetiti još neku destinaciju, nije poznato.

Podsjetimo, u svibnju je podijelila vrlo popularnu objavu iz svojih srednjoškolskih dana kada je jednu godinu školovanja provela u SAD-u. Na fotografiji se vidi bivša predsjednica s prepoznatljivom maturantskom kapom na glavi, maturirala je zajedno s generacijom 85./86. i potom se vratila u Hrvatsku.

Isplivale Kolindine slike iz mladosti: Evo kako je izgledala njezina matura u SAD-u