Ono što su gledatelji sinoć imali priliku vidjeti u sociološkom eksperimentu “Brak na prvu”, po svemu sudeći, tek je uvertira u dramatičan rasplet odnosa koji svoju kulminaciju trenutačno doživljava na društvenim mrežama.
Naime, nakon što se Franjo do sada u nekoliko navrata javno putem Instagrama “obračunao” sa suprugom iz showa, Kristinom Santini, isto je sada učinio i Igor.
On se pak na spomenutoj društvenoj mreži osvrnuo na sinoćnju ceremoniju u kojoj je njegova supruga Doris napisala kako ostaje dok je on pak naveo da odlazi. No, osim navedenog, čini se kako ga je najviše pogodila njezina izjava u kojoj je ona naknadno kazala kako je normalno da joj se sviđa.

“Doris, dosta glume”
“Normalno da ti se sviđam, realno. Ne izgleda loše, nisam neka… Mislim, nebitno uopće, ajde, pusti sad to. Muško kao muško. I sad ne znam, pričamo o nekim zaljubljivanjima, inicijativama. Daj, molim te, ajde”, kazala je Doris prilikom komentiranja novonastale situacije s Igorom što je njega poprilično razljutilo.
“Normalno da ti se sviđam ha ha ha… Bahata Doris nikako da shvati da to nije odlazak nego poruka”, poručio je Igor putem Instagrama, a zatim dodao: “Igor odlazi i nosi prsten, a ona ostaje i nema ga!! Odlazim – Doris, dosta glume”.
Također, Igor je u narednim storyjima podijelio i nekoliko poruka koje su mu u međuvremenu stigle od gledatelje, a u kojima mu izražavaju podršku u eksperimentu.
Jedan detalj iz emisije posvađao gledatelje ‘Braka na prvu’: ‘Kakav je to rječnik, bolesno’
“Dajem veći ulog od nje”
Podsjećamo, u sinoćnjoj epizodi Sakoman je želio da Igor iskreno kaže što mu smeta u njegovoj vezi. “Ja sam taj koji daje više, traži više, očekuje više i samo ima s jedne strane inicijative. Ona je zatvorena, ni sama ne zna što želi pa bih volio da se izjasni i kaže svoje mišljenje”, rekao je Igor koji je napisao da odlazi, a Doris nije bilo jasno zašto njoj nije to rekao pa bi ona napisala isto.
“Ja bih to ispoštovala”, rekla je Doris te objasnila kako se ona ne može tako brzo zbližiti s nekim. “Ja sam njemu otvoreno rekla da smo na prijateljskoj bazi, on to zna”, nastavila je Doris kojoj je Sakoman objašnjavao da Igor ne želi biti u vezi s prijateljicom. Također, stručnjacima je bilo teško shvatiti zašto onda ostaje u eksperimentu, a Doris je pričala da je njoj lijepo s Igorom te da joj je drag. Kad je spomenula da će posjetiti Igorov rodni grad, on je otkrio da je to njegova inicijativa.
“Dajem veći ulog od nje i ne razumijem tu njezinu kočnicu. Sad je sve na njoj iako malo gubim volju”, rekao je Igor dok stručnjaci smatraju da Doris i ovaj put nije bila iskrena do kraja.















