Poznata glumica Ecija Ojdanić ostvarila je veliki životni cilj i nastupila na državnom prvenstvu Hrvatske u ultramaratonu održanom u Slavonskom Brodu. Naporne pripreme dale su i dobre rezultate – osvojila je visoko jedanaesto mjesto te se pohvalila na društvenim mrežama.
Ecija Ojdanić ima razloga za slavlje: ‘Divni živote, hvala ti’
‘Jedanaesta na državnom prvenstvu Hrvatske u ultramaratonu, dionica 50 km, s vremenom 4:08! Prosječni pace 4:56! Osjećam se, ne kao kneginja Hrvatske, već kao kraljica svita!’, napisala je Ecija uz fotografije s utrke.
‘Jednakom strašću volim i glumu i trčanje’
‘Dan kad sam postala prava trkačica, kako kaže trener nad trenerima, Dragan Janković. ‘Od danas ti je gluma ono što radiš između treninga da platiš račune’… Nije baš do kraja tako, ali da jednakom strašću volim i glumu i trčanje, to je istina’, dodala je.
‘Tri mjeseca ozbiljnih priprema između mora predstava i putovanja kapitaliziralo se u ovoj utrci koja je odisala osjećajem lakoće, pomicanjem osobnih granica, rušenjem svih rekorda’, priznala je glumica i dodala: ‘Oprostite na ovom hvalisanju, ali zaista je opravdano!’.
View this post on Instagram
‘Hvala mojoj obitelji na razumijevanju, mužu na pratnji, podršci, i što me trpi ovako hiperaktivnu… Hvala mojim Sljemenašima, uz njih moje ludilo izgleda kao normalnija pojava’, napisala je euforična glumica.
‘Mama, žao mi je…’
‘Mama, žao mi je, ali nastavit ću trenirati još jače. Rekla si mi, ‘neka mladi trče’… Vidiš da su mi nogice mlade i utrenirane. Letim 2 metra iznad zemlje!’, istaknula je.
‘Disciplina, kontrola, odricanje, treninzi, donijeli su mi ovaj fantastičan osjećaj pobjede nad samom sobom. U pedesetoj godini rušim sve svoje osobne rekorde! Neprocjenjivo! Ljudi, ništa nije nemoguće, i ništa nije nedostižno!’, poručila je pratiteljima.
View this post on Instagram
Danas je strastvena maratonka, no prije samo nekoliko godina trčanje joj je bilo – odbojno. ‘Užasno mi je išlo na živce trčanje i zaista nisam razumjela ljude koji trče. To je meni bilo potpuno besmisleno. Trčala sam kad sam prestala pušiti i od straha da se ne udebljam sam trčala i mučila se s tim’, priznala je u In Magazinu prošle godine.
‘Onda se dogodila ta jedna točka preokreta kada sam shvatila da je trčanje jedna vrsta meditacije’, rekla je i nahvalila obitelj koja joj u novoj životnoj avanturi pruža potpunu potporu.













