Mnogima omiljeno lice s HRT-a, voditeljica emisije ‘Dobro jutro, Hrvatska’, 36-godišnja Doris Pinčić Guberović protekli je vikend provela u jednoj od svojih najdražih aktivnosti.
Naime, Doris se pohvalila pratiteljima na Instagramu fotografijama s izleta u Sloveniju, točnije, avanturom po Slemenu. Tako je putem spomenute društvene mreže otkrila da se uspješno popela na Slemenovu Špicu, a u pothvatu nije bila sama.
Društvo u planinarenju su joj pravili suprug Davor Guberović te njihova jednogodišnja kćerkica Divna kojoj su roditelji, po svemu sudeći, uspješno prenijeli ljubav prema planinarenju.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Spojila ih ljubav prema planinarenju
“Predobri ste”, poručili su pratitelji voditeljici ispod niza fotografija s vikenda u prirodi koja oduzima dah. Inače, ovo nije prvi put da se Doris pohvalila obiteljskim fotografijama iz prirode.
Naime, voditeljica emisije ‘Dobro jutro, Hrvatska’ nedavno je podijelila nekoliko snimki s izleta po Žumberačkoj gori koju je također istraživala u društvu supruga i mlađe kćerkice, a vesela obitelj tada je uživa u vožnji biciklima.
Usput rečeno, upravo je ljubav prema istraživanju prirode i spojila ovaj par, a svojedobno su se zajedno popeli i na Kilimanjaro.
Doris Pinčić pokazala kako izgleda dan u njezinoj obitelji: ‘Sve se vrti oko jednog’
Druga sreća za ljubav
Podsjećamo, da je poznata voditeljica ponovno u vezi saznalo se u ožujku 2022. godine, a krajem iste godine, par je održao i intimno vjenčanje u krugu najbližih.
Oboma im je ovo drugi brak, a Doris iz onog prethodnog s glazbenikom Borisom Rogoznicom ima sina Donata i kćer Gitu.
Nakon vjenčanja za menadžera jednog trgovačkog lanca, Doris je potvrdila i kako će im obitelj postati bogatija za još jednog člana, a u rujnu prošle godine na svijet je stigla njihova kćerkica Divna.















