Policajci su u Zagrebu završili kriminalističko istraživanje nad trojicom muškaraca starosti 23, 40 i 42 godine zbog sumnje da su prijetnjom iznudili novac od 23 godišnjaka.
Policija sumnja da su 23-godišnjak i 40-godišnjak u svibnju putem telefona prijetili 23-godišnjaku, nakon čega su se sastali s njim na Peščenici gdje su ga natjerali da im isplati nepostojeći dug od nekoliko desetaka tisuća eura, drugim riječima pod prijetnjom su ga kamatarili.
Policija je napisala da se oštećeni nakon prijetnji osjećao uznemireno te da se bojao za vlastiti život, ali i živote članova svoje obitelji.

Predani su u pritvor
Zbog toga se odlučio obratiti policiji, no tek nakon što je kamatarima predao novac.
Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja trojica osumnjičenih su u zakonskom roku predani pritvorskom nadzorniku, dok je posebno izvješće podnijeto Općinskom kaznenom državnom odvjetništvu u Zagrebu.
Cure detalji strašne nesreće u Splitu: ‘Čuo se jeziv zvuk, tri puta je udario’













