(FOTO) UHVATILI LOPOVA KOJI JE POKRAO ŽENU BIVŠEG DINAMOVCA! Nevjerojatno koliko vrijede torbice koje joj je ukrao

Foto: Tom Dubravec (CROPIX) / PUZ

Policija je razriješila tko je opljačkao poznatog nogometaša Domagoja Vidu kroz istragu koja se protezala od Zagreba do Slavonskog Broda.

Materijalna šteta ove teške krađe iznosi više od 600 tisuća eura, a osumnjičeni 36-godišnjak je trenutno u pritvoru.

“Sumnja se da je 36-godišnjak u listopadu 2022. godine počinio provalu u kuću na području Slavonskog Broda, da bi tijekom kriminalističkog istraživanja policijski službenici posumnjali da bi se počinitelj mogao trenutno nalaziti na području grada Zagreba”, objasnila je policija.

Stoga je zagrebačka policija uhitila i obavila pretragu stana osumnjičenog na području Peščenice.

Ubrzo je pronađen plijen koji pripada ženi Domagoja Vide, Ivani.

Foto: PUZ

“Pronađena je veća količina torbica raznih dizajnera kao i drugi predmeti za koje se posumnjalo da veći dio potječe iz počinjene provale u srpnju 2022. godine na području Centra u Ulici Šestinski vrh, a što je u konačnici i potvrđeno kroz daljnje kriminalističko istraživanje”, navela je policija.

Kako je Zagreb.info ranije pisao, Vidi je također bilo provaljeno i u stan na zagrebačkim Šestinama u srpnju prošle godine.

OPLJAČKAN DOMAGOJ VIDA Provaljeno je u njegov dom u Šestinama: Nestale su dragocjenosti u vrijednosti većoj od 4,5 milijuna kuna


Komentari