Zastoj tramvaja u centru grada: ‘Već mi je toga puna kapa, stalno neki problemi s njima’

Foto: Čitateljica

U centru Zagreba zbog kvara nešto prije 12 sati došlo je do zastoja tramvaja. Kako nam javljaju čitatelji, kolona tramvaja se stvorila u Jurišićevoj ulici na potezu prema Draškovićevoj.

Tomašević ipak otkrio pravu istinu: Evo koliko su zapravo stari rabljeni tramvaji koji stižu u Zagreb

Svi su putnici zamoljeni da izađu, no nekoliko minuta kasnije promet je nastavljen, a tramvaj odveden u spremište kako bi se popravio.

Promet je brzo normaliziran (Foto: Čitatelj)

Frustracije Zagrepčana

Iako je promet uspostavljen relativno brzo, neki su Zagrepčani iskazali frustraciju čestim kvarovima zagrebačkog javnog prijevoza.

Zagrepčanka bijesna zbog onog što je vidjela na okretištu: ‘Pa na što ide naš novac?’

“Već mi je toga puna kapa. Ti tramvaji se malo malo kvare. Stalno neki problemi s njima. Pa kak se to održava, ko to održava? Kaj ih ne popravljaju ako ne valjaju.

Izvana izgledaju dobro i reklamice ih krase ali i ovi kakti novi se neki drndaju i po tračnicama idu kao po kamenju da se voziš.nekaj tu grdno ne štima”, rekao nam je jedan Zagrepčanin koji je zbog kvara morao izaći iz tramvaja i nastaviti put pješice.