Voda prodrla i u bolnice: Slijevala se niz stepenice kao da su slapovi

U jakom nevremenu voda je prodrla u bolnicu Rebro (Foto: Screenshot)

Jako nevrijeme koje je u srijedu popodne zahvatilo Zagreb, prouzrokovalo je štetu u gradu, a gotovo da nema ulice u kojoj vjetar nije nešto odlomio.

Usred oluje, poplavljene su i prostorije bolnice Sveti Duh, a poplava je pogodila i KBC Zagreb, no iz Ministarstva zdravstva poručuju da sve bolnice nesmetano pružaju zdravstvenu skrb.

Hitne službe su i dalje na terenu, gradonačelnik poručio: ‘Ja sam rođen u ovom gradu, ali nikad nisam nešto slično vidio’

Na Svetom Duhu poplave su zahvatile objedinjeni hitni bolnički prijem i dijelove ginekologije, a prema snimkama, voda je došla i do unutarnjih prostorija u KBC-u Zagreb.

Iz Ministarstva zdravstva potvrdili su da se u svim bolnicama nesmetano odvija pružanje zdravstvene skrbi.

“Čuo sam se sa svim ravnateljima. Ravnatelj KBC-a Zagreb Ante Ćorušić nije bio jako zabrinut. Rekao je da je bila ta poplava”, rekao je Beroš nakon obilaska Svetog Duha i Vinogradske bolnice.

U nevremenu koje je zahvatilo Zagreb, dvoje je poginulih i više ozlijeđenih osoba. Beroš je nakon obilaska bolnica, izrazio sućut obiteljima poginulih te ozlijeđenima zaželio što brži oporavak.