PORAZ PPD ZAGREBA OD MEŠKOVA U BRESTU! Zagrepčani su trenutačno na drugom mjestu tablice

Rukometaši bjeloruskog Meškov Bresta pobijedili su momčad PPD Zagreba s 31:26 (14:10) u dvoboju 17. kola SEHA lige, koji je odigran u subotu u Brestu.

Hrvatski prvak je držao korak s bjeloruskim prvakom samo u početnih deset minuta kad je i posljednji put vodio (4:5). Serijom od tri pogotka domaći su došli do dva gola prednosti te ju sustavno povećavali do najvećih +9 (29:20) u 53. minuti.

Strijelce Zagreba je sa sedam pogodaka predvodio Zlatko Horvat, a po pet golova postigli su Valentino Ravnić i Damir Bičanić. Za Bjeloruse su po šest pogodaka upisali Maksim Baranau i Petar Đorđić.

Na ljestvici vodi Vardar s 39 bodova koliko ima i PPD Zagreb, ali uz utakmicu više. Treći je Meškov Brest sa 36 bodova, koliko ima i našićki Nexe, ali uz utakmicu manje.