Stanovnici Dugava, Jakuševca i okolnih kvartova ovih bi dana mogli čuti zvukove eksplozije i raznu drugu buku, no mjesta za paniku nema.
‘PROZORI SU MI SE TRESLI’ Građane uznemirio zvuk eksplozije: ‘Ovo više nije normalno’
Pukovnija vojne policije, naime, provodit će obučne aktivnosti u vojarni “1. gardijske brigade Tigrovi – Croatia” na Sarajevskoj cesti, zbog čega će se čuti kratkotrajna pojačana buka.
Obuka će trajati od 23. do 27. listopada te od 6. do 10. studenog između 8.30 te 16.30 sati, a između ostalog simulirat će se i eksplozija.

Nema razloga za brigu
Zbog toga bi se mogla čuti kratkotrajna buka, a iz organizatori događaja, Ministarstvo obrane, moli za razumijevanje i strpljenje.
Oni koji, stoga, u tim danima čuju neobičnu buku iz smjera Sarajevske nemaju razloga za brigu jer je u tijeku obuka koja nije opasna za građane.















