KĆI PREDSJEDNICE SVE USPJEŠNIJA: Katarina Kitarović ‘pomela’ Dom sportova! (FOTO)

Katarina Kitarović danas je u Domu sportova zasluženo dobila titulu prvakinje Hrvatske u umjetničkom klizanju.

Katarina Kitarović, kćer predsjednice Kolinde, osvojila je danas juniorsko prvenstvo Hrvatske u umjetničkom klizanju. Na prvo mjesto popela se s ukupno 99,40 bodova. Katarina je inače članica klizaškog kluba Leda, ima 14 godina, a za istu se titulu natjecala i prošle godine, kada je osvojila drugo mjesto.

Inače, kći predsjetnice nastupila je u prosincu prošle godine i na 48. Zlatnoj pirueti, kada je svojim nastupom jednostavno očarala svu publiku, među kojima je bila i sama Kolinda.

Drugo mjesto na godišnjem juniorskom prvestvu Hrvatske osvojila je Patricija Skopančić, dok je treće mjesto osvojila Mihaela Štimac Rojtinić.