20. Smotra kazališnih amatera Zagrebačke županije

FOTO: Općina Križ

Nastupit će 10 amaterskih kazališta s područja cijele Zagrebačke županije.

Svečano otvorenje 20. Smotre kazališnih amatera Zagrebačke županije održat će se u petak, 31. ožujka 2017. godine s početkom u 18 sati u Domu kulture Josip Badalić (Trg Sv. Križa bb, 10314 Križ).

U ime Zagrebačke županije otvorenju će nazočiti župan Stjepan Kožić.

Inače, u programu Smotre koji će se održati tijekom subote, 1. travnja i nedjelje, 2. travnja nastupit će 10 amaterskih kazališta s područja cijele Zagrebačke županije te će odigrati ukupno 13 predstava. Ovogodišnji organizator je Amatersko kazalište Josip Badalić iz Križa.


Smotra se organizira pod pokroviteljstvom Zagrebačke županije i župana Stjepana Kožića, u suradnji s Hrvatskim saborom kulture i Zajednicom kulturno-umjetničkih udruga Zagrebačke županije te Općinom Križ.

Evo što donosi ovogodišnje izdanje Smotre:

  • PETAK (31.03.2017.)

18:00 -18:45   “Kazališni dobrovoljci nekad i danas”

  Otvorenje izložbe Vladimira Gajskog o povijesti AK Josip Badalić iz Križa – Predvorje Doma kulture Josip Badalić

19:00 – 19:30   Svečano otvorenje 20. Smotre kazališnih amatera Zagrebačke županije

19:30 – 21:00   “Srce oceana- Titanic” – Izvođač  Pučko otvoreno učilište Kutina

  • SUBOTA  (01.04.2017.)

09:30 – 10:30    “Baletni karusel”,

BALETNI STUDIO JASTREBARSKO (napomena: predstava se održava u Jastrebarskom)

12:00 – 13:00  “12 gnjevnih ljudi”

ZAPREŠIĆKO  KAZALIŠTE ZA DJECU I MLADE POU ZAPREŠIĆ

13:15  – 13:45  “More u lavoru”

AMATERSKO KAZALIŠTE JOSIP BADALIĆ KRIŽ – dječja scena

14:00  – 15:30  “Muka Isusova”

DRAMSKI STUDIO FENIKS NOVI RAKOV POTOK

16:30 – 17:40  “Topla voda teče”

DRAMSKA SEKCIJA HRVATSKOG PJEVAČKOG DRUŠTVA ZELINA

18:00  – 18:30  “Jankičevi jadi”

ZELINSKO AMATERSKO KAZALIŠTE ZAMKA- dječja scena

19:00 – 20:30  “Svoga tela gospodar”

PUČKO KAZALIŠTE OGRANKA SELJAČKE SLOGE BUŠEVEC

  • NEDJELJA (02.04. 2017.)

10:00- 10:30 “Tužibabe”

AMATERSKO KAZALIŠTE JOSIP BADALIĆ KRIŽ

11:00 – 12:30   “Tko pjeva zlo ne misli”

PAX –ići – AMATERSKO KAZALIŠTE POU SAMOBOR

13:00 – 14:00 “U ime, oca, sina i strica ili Kak’ je Junk Vrbovca dobil”

KAZALIŠNA AMATERSKA DRUŽINA  PUO VRBOVEC

14:30 – 14:50 “Vaso Picaso”

AMATERSKO KAZALIŠTE JOSIP BADALIĆ KRIŽ – dječja scena

15:00 – 16:15    “Geštalt Plac”

PAX – AMATERSKO KAZALIŠTE POU SAMOBOR

17:00  – 18:10  “Moja mama je klinka”

AMATERSKO KAZALIŠTE JOSIP BADALIĆ KRIŽ

18:30 – 19:30 “Velika tajna Sherlocka Holmesa”

KAZALIŠTE ŠKRABE JASTREBARSKO

20:00 – 22:00 OKRUGLI STOL i proglašenje nagrađenih

Komentari