UBIJENA? TRAGOVI UBODA NOŽEM: Policija u kanalu pronašla tijelo poznate srpske pjevačice (VIDEO)

Instagram

Nestanak Jelene Krsmanović, udane Marjanović (32) prijavljen je jučer, pošto se nakon 15 sati nije vratila sa trčanja na nasipu u Borči.

Njezin nestanak prijavio je suprug Zoran koji je s njom i kćerkom bio na nasipu, prije nego što je Jelena otišla na trčanje, kada joj se i gubi svaki trag. Policija je našla tijelo pjevačice Granda Jelene Marjanović , koja je jučer nestala u Borči , izjavio je srpski ministar unutarnjih poslova Nebojša Stefanović, piše srpski Blic.

”Dobio sam potvrdu da smo pronašli tijelo u kanalu. Ništa drugo ne mogu kazati”, rekao je Stefanović i dodao kako je u trenutku prijave nestanka, odmah počela masovna i opsežna potraga. Njezin suprug od jutra se nalazi na ispitivanju, a pozvani su i ostali članovi obitelji. Na tijelu su vidljivi tragovi ozljeda zadanih oštrim predmetom, piše Blic.

Među osobama koje su otišle u policiju je i Uroš, Zoranov sin iz prvog braka, a kako javlja reporter Kurira s lica mjesta jedan od inspektora u vrećini je odnio i cipele od Zoranovog brata Miloša. Njezina kćerkica Jana (5) saznala je tužnu vijest da je izgubila majku i u suzama ponavljala: ” Vratite mi moju mamu, hoću da se igram sa njom.”, piše avaz.ba.

Grand Novogodisnje veselje.*TV Prva*

Fotografiju objavljuje Jelena Krsmanović (@jecakrsmanovic)