Iskustvo pacijenata: Ovo su najbolji doktori i doktorice! Jesu li vaši liječnici među njima?

www.ashams.com

Kao i proteklih godina, komentari koji su se odnosili na vrijeme čekanja i osoblje nisu se uzimali u obzir iz razloga što u brojnim slučajevima liječnici i liječnice ne mogu birati osoblje, prenosi Net.hr.

Objavljen je popis najboljih doktorica i doktora po izboru pacijenata u Hrvatskoj. U tu svrhu skupljeni su komentari na stranici najdoktor.com. Riječ je o centralnom mjestu informiranja o iskustvima drugih s pojedinim doktoricama i doktorima.

Kao i proteklih godina, komentari koji su se odnosili na vrijeme čekanja i osoblje nisu se uzimali u obzir iz razloga što u brojnim slučajevima doktorice i doktori ne mogu birati osoblje niti utjecati na broj pacijentica i pacijenata.

Zbog lakše preglednosti, doktorice i doktori su popisani po gradovima i općinama, abecedno, unutar svake, abecedno poredane, specijalizacije/subspecijalizacije.

ABDOMINALNI KIRURG:
Dražen Tufeković – Karlovac


Radoslav Stipić, Ognjen Barčot – Split

Ante Gojević, Goran Augustin, Ana Dimova, Stipislav Jadrijević, Mislav Rakić, Leonardo Patrlj, Emil Kinda, Branislav Kocman, Amir Ibukić, Hrvoje Tomasović – Zagreb

ALERGOLOG:
Mato Ćurić – Osijek

ANESTEZIOLOG:
Sanja Toljan – Zagreb

DERMATOVENEROLOG:
Ivana Hlevnjak – Split

Nives Pustišek, Sanja Gregurić, Suzana Ljubojević-Hadžavić, Željana Bolanča, Snježana Komadina, Ljiljana Škrinjar, Lena Kotrulja, Jolanda Kanižaj-Rajković, Maja Ceković, Snježana Kramarić, Dijana Celić – Zagreb

DJEČJI KIRUG:
Nado Bukvić – Rijeka

Zenon Pogorelić – Split

Zoran Barčot, Zoran Bahtijarević, Tomislav Luetić, Stanko Ćavar, Fran Štampalija, Dražen Belina, Andrija Car – Zagreb

ENDOKRINOLOG:
Zoran Vučinović – Split

Jelena Vučak-Lončar – Zadar

Igor Bjelinski, Maja Berković-Cigrovski, Gorana Mirošević, Tina Dušek, Davorka Herman-Mahečić – Zagreb

FIZIJATAR:
Darko Kraguljac – Rijeka

Vesna Bilandžić – Split

Vladimir Knež – Grad VaraždinskeToplice

Matija Žutelija Fattorini, Blaženka Nekić, Svetislav Polovina, Stjepko Bućan, Spomenka Sremac-Bohaček, Maja Mirković – Zagreb

GASTROENTEROLOG:
Bruno Škurla, Miloš Lalovac, Davor Hrabar, Marinko Marušić, Ivo Carić, Davor Radić – Zagreb

GINEKOLOG:
Ivica Žuvela -Benkovac

Romana Švaljek-Toth, Alen Šelović, Nikola Galkowski -Bjelovar

Slavko Marić – Biograd na Moru

Marija Skelin-Čupić – Drniš

Mislav Bender, Zoran Tešanović, Zoran Cikatić – Dubrovnik

Indira Kosović – Općina Dugopolje

Darko Gusić, Mirjana Vrkljan-Radošević – Gospić

Ljiljana Gal -Ivanec

Dejan Šakoronja – Jastrebarsko

Linda Zanchi – Kaštela

Edmond Paljušaj– Općina Matulji

Zlatko Topolovec, Zoran Popović, Siniša Matković, Sabina Galić, Mirjana Rubin, Dimitrije Milojković, Andrijana Muller-Vranješ, Mićo Rosso – Osijek

Boris Uhač – Opatija

Nero Marinović – Omiš

Dino Bečić, Mirela Markanović-Mišan, Tomislav Perkov, Dragan Belci – Pula

Alen Dumančić – Pakrac

Domagoj Dokozić, Krešimir Musić – Požega

Lina Štefanić – Poreč

Irena Marinović – Ploče

Ante Škrobonja, Oleg Petrović, Danko Perović, Miodrag Vezmar, Miljenko Manestar, Herman Haller, Dubravka Kalinić, Aleks Finderle – Rijeka

Filomena Tolić-Kovačić, Vesna Ćosić, Leonardo Tomić, Krešimir Barišić – Slavonski Brod

Jasminka Rešić, Dubravka Branica, Zdeslav Benzon, Vedran Hrboka, Hrvoje Vlašić, Teo Budimir, Tatjana Postrak-Jukić, Tanja Vukušić-Pušić, Sandra Benzon, Robert Vulić, Nives Luetić, Marko Mimica, Jakov Viđak, Dino Markovina, Baldo Obad, Ante Radić, Ante Pecotić, Ante Mršić – Split

Nenad Škvorc – Samobor

Ivica Dadić – Sinj

Lidija Pejković – Solin

Nelka Tomić – Šibenik

Ivo Bilopavlović, Aleksandar Jukić, Ivana Risek, Hrvoje Brijačak, Borislav Dokuzović – Varaždin

Marija Đuričić-Dokmanović – Velika Gorica

Lenija Pavić-Lugović – Vrbovec

Abdulkader Gharib – Vukovar

Igor Maričić – Zabok

Krešimir Vranić, Ivica Vlatković, Ilva Marić, EditaTadić – Zadar

Ana Jelčić, Lara Spalldi-Barišić, Gordana Planinić-Radoš, Vedrana Belužić-Šarac, Damir Eljuga, Franjo Grgić, Tomislav Čanić,Ivana Erceg Ivkošić,Alenka Akšamija, Ana Tikvica-Luetić, Tomislav Župić, Igor Srček, Josip Juras, Sandra Flisar, Sandra Novak, Tomislav Hafner, Dorotea Pavan-Jukić, Zrinka Komadina-Estatiev, Zlatko Topalović, Mislav Herman, Željko Duić, Zdravko Jeleković, Vladimir Novak, Ozren Grgić, Oliver Vasilj, Pavo Perković, Zahi Khouri, Neven Tučkar, Vladimir Janđel, VišnjaTadić, Karlo Tomičić, Boris Franulović, Višnja Latin, Danijel Šeba, Vedran Kardum, Ulla Marton, Trpimir Goluža, Marina Šprem, Ivan Grbavac, Ante Vuković, Ivan Bolanča, Držislav Kalafatić, Tihana Mazalin, Sanja Tadić, Sanja Boras, Jasenka Grujić-Koračin, Bruno Vuletić, Snježana Belak, Romana Dmitrović, Sanja Gršić-Burić, Ratko Matijević, Nataša Šemnički, Milan Pavlović, Martina Ujević, Mario Ćurić, Maja Gudelj, Vladimir Blagaić, Karmen Dubreta, Mario Kerner, Mario Podgajski, Ivka Djaković, Ingrid Marton, IlijaAlvir, Goran Vujić, Erden Radončić, Dženis Jelčić, Dražen Lučinger, Dražan Butorac, Dragana Ljubojević-Grgec, Darko Husar, Danka Mirić-Tešanić, Duško Pall, Dario Majnarić, Danijela Lučić, Damir Kovačević, Branko Rajhvajn, Berivoj Mišković, Ana Zovak – Zagreb

HEMATOLOG:
Slobodanka Ostojić-Kolonić, Sandra Bašić-Kinda – Zagreb

INTERNIST:
Robert Matutinović, Milan Marković – Split

Nataša Karamarković-Lazarušić, Vladimir Šalamon, Tajana Silovski, Tajana Filipec-Kanižaj, Marica Bračić-Kalan, Ljubica Vazdar, Ingrid Prkačin, Inga Mandac-Rogulj, Gordana Štajminger, Dean Mileta – Zagreb

KARDIOLOG:
Ante Anić – Split

Richard Matasić, Jasmina Čatić, Jure Mirat, Edvard Galić, Aleksander Ernst – Zagreb

KARDIOKIRURG:
Ivan Burcar, Hrvoje Gašparović, Igor Rudež – Zagreb

MAKSILOFACIJALNI KIRURG:
Marko Tarle, Predrag Knežević, Tomica Bagatin, Ivan Zajc – Zagreb

MIKROBIOLOG:
Javorka Leko-Grbić – Split

Tomislav Meštrović – Zagreb

NEFROLOG:
Dragan Klarić – Zadar

Ljiljana Fodor, Krešimir Galešić – Zagreb

NEUROLOG:
Dragan Mejakić – Ogulin

Ingrid Škarpa-Prpić – Rijek

Darijo Sučević, Mario Mihalj – Split

Ivan Mikula – Zabok

Branko Malojčić, Barbara Barun, Željka Petelin-Gadže, Vida Demarin, Vesna Brinar, Pavao Krmpotić, Morana Ivičić – Zagreb

NEUROKIRURG:
Bojan Milanov – Pula

Vlatko Ledenko – Split

Josip Paladino – Grad Sveta Nedelja

Dinko Štimac – Rijeka

Ante Subašić, Marjan Rožanković, Tonko Marinović, Vjekoslav Jeleč, Tomislav Sajko, Robert Saftić, Pavle Miklić, Boris Božić, Miroslav Vukić, Krešimir Rotim, Jurica Maraković, Goran Mrak, Hrvoje Jednačak, Vatroslav Čerina, Andrej Desnica – Zagreb

ORALNI KIRURG:
Willy Kocjan – Rijeka

Marijan Baranović – Slavonski Brod

Damir Roki – Varaždin

Hrvoje Plasaj, Nenad Klasić, Krešimir Doblanović, Marko Bajs, Filip Štimac, Davor Brajdić, Leonard Bergovec, Krešimir Johman, Jurica Krhen, Brankica Borisov, Berislav Perić – Zagreb

OFTALMOLOG:
Darko Batistić, Dobrila Karlica – Split

Marin Belak, Dean Šarić, Zlatko Juratovac, Nenad Vukojević, Nadežda Bilić, Miro Kalauz, Maja Bohač, Irena Škegro, Gorana Pavičić, Damir Bosnar, Jelena Petrinović-Dorešić – Zagreb

ONKOLOG:
Jelena Roganović – Rijeka

Ilona Sušac, Tomislav Orešić, Ljerka Eljuga, Ivan Milas, Fedor Šantek, Andrej Roth, Adem Hajredini – Zagreb

ORTODONT:
Daria Štambuk-Ćosić, Mateja Jelić, Martina Ivanec Sapunar, Andrijana Kovačić – Zagreb

ORTOPED:
Luka Širola, Zdravko Jotanović, Danijel Lopac – Općina Lovran

Miroslav Hašpl – Općina Krapinske Toplice

Ivan Rakovac – Općina Funtana

Eduard Rod – Zabok

Tomislav Ćuti, Mario Josipović, Domagoj Delimar, Tomislav Čengić, Ozren Kubat, Trpimir Vrdoljak, Danijel Matek , Tomislav Đapić, Tomislav Smoljanović, Mislav Jelić, Miljenko Franić, Milan Milošević, Ivan Bojanić, Ivan Benčić, Darko Antičević, Alan Mahnik, Tomislav Ribičić, Damir Hudetz – Zagreb

OPĆI KIRURG:
Darko Krstov – Dubrovnik

Samir Haj-Barakat – Našice

Darko Kraljik – Slavonski Brod

Jakov Mihanović – Zadar

Josip Lovrić , Zrinko Madžar, Tomislav Baotić, Vide Bilić – Zagreb

OTORINOLARINGOLOG:

Bojan Fanfani – Karlovac

Ante Sučić, Davor Sunara, Zlatko Kljajić, Zaviša Čolović, Robert Tafra, Ivan-Anđelko Lisec – Split

Domagoj Butigan – Varaždin

Ivan Baraka – Zadar

Andro Košec, Martin Jurlina, Gorazd Poje, Ante-Srđan Anzić, Marko Velimir Grgić, Vinko Borčić, Tomislav Baudoin, Robert Trotić, Renato Janušić, Mirko Ivkić, Mihael Ries, Lana Kovač-Bilić, Krešimir Gršić, Ivan Rašić, Josip Markešić, Ivica Klapan, Siniša Stevanović, Goran Gudelj, Davor Vagić, Borut Marn, Boris Šimunjak, Boris Filipović, Boris Bumber – Zagreb

OBITELJSKA MEDICINA:
Mario Čurlin, Dragana Adžović-Andrić – Dubrovnik

Ana Karlak-Mahovlić – Đurđenovac

Sanja Brleković – Karlovac

Dragica Polančec-Fodor – Koprivnica

Vladimir Pereković – Općina Malinska Dubašnica

Rene Puharić – Opatija

Zrinjka Dananić, Vesna Samardžić-Ilić, Valentina Hečimović, Albina Dumić – Osijek

Ivana Križanić – Petrinja

Zvjezdana Ćatović – Pula

Aleksandar Ljubotina, Damir Ševeljević, Nina Bašić-Marković, Ljiljana Radović-Antolović – Rijeka

Ariana Medini, Zoran Čekić, Silvana Milovac, Jadranka Bandalo-Žebčević – Split

Emina Mehičić – Slavonski Brod

Ivana Prpić-Znidarčić – Sambor

Maja Milinković – Sveta Nedjelja

Sanja Šikić-Kukić – Velika Gorica

Bojana Škvorc, Sanja Škudar-Popović – Varaždin

Ozren Koščić, Marija Sotinac – Vinkovci

Ana Dunatov, Biljana Žigurski-Mračić, Damir Biloglav – Zadar

Tihomir Drašković, Julijana Hađina, Jelena Ević, Kristina Turek, Vedrana Mrđen, Iva Žagmešter, Renata Kučan, Vlasta Nemet-Krznarić, Vlatka Topolovec-Nižetić, Sanja Župan-Kovačić, Sanja Mehmedović, Nives Tarle-Bajić, Ivan Pokrovac, Željko Razum, Vlatka Nevistić, Vjekoslava Amerl-Šakić, Verica Brozović-Kisić, Vera Šoštarić-Želalić, Vanja Gojak-Marjanović, Valentina Nakić, Tamara Perleta-Stambolija , Tajana Lovnički-Kontent, Oskar Crnalić, Nevenka Sremac, Nada Majić, Mladen Štritof, Mladen Prlina, Mirjana Čop-Katunar, Milan Mazalin, Ljubica Lazić-Vuletić, Jasna Stilinović, Jasminka Bunjevčević-Šeša, Jadranka Suton, Jadranka Grbić, Hrvoje Uremović, Hrvoje Tiljak, Gabrijela Papić, Davor Mlikotić, Goran Nekić, Dario Čurik, Branka Martinović-Juroš, Branislava Čilić, Koraljka Marušić, Biserka Mrgan-Tomičić, Željka Šubarić, Marija Antonija Jurković – Zagreb

PSIHIJATAR:
Igor Girotto – Rijeka

Anđelko Beg – Split

Nikola Drobnjak – Vukovar

Zoran Madžarac, Zorana Kušević, Željka Smerdelj, Tihana Jendričko, Marijan Montani, Ljiljana Škrinjarić, Herman Vukušić, Goran Jurcan, Rudolf Gregurek, Anto Orešković, Davor Zdunić – Zagreb

PARODONTOLOG:
Dario Bojčić – Split

PSIHOTERAPEUT:

Iva Stasiow – Zagreb

PULMOLOG:

Andrea Vukić-Dugac, Saša Srića, Mihovil Vrčić – Zagreb

PLASTIČNI KIRURG:
Bojan Ignatovski – Daruvar

Bojan Štambuk – Split

Anto Dujmović , Zvonimir Puljiz, Franjo Rudman, Hrvoje Kisić, Matija Miletić, Zoran Veir, Ivo Džepina, Rado Žic, Mladen Duduković, Dinko Bagatin – Zagreb

PEDIJATAR:
Danijel Kardoš – Belišće

Vladimir Franković, Marija Spajić – Karlovac

Dinka Belobrajić – Kraljevica

Jadranka Petrović-Schneider, Jadranka Arambašić, Bojana Petrov-Križanović – Osijek

Tatjana Ravnić-Bunčić, Mirna Milevoj-Ražem – Pula

Mladen Mihalić, Neven Čače, Sanjin Kilvain, Gordana Tomašić-Čubranić – Rijeka

Luka Stričević, Tamara Bošnjak, Snježana Kapor-Jeričević, Meira Kraus, Dubravko Matić, Blanka Labura – Split

Ilonka Artuković – Samobor

Ružica Vasari-Talanga, Kornelija Kovač – Velika Gorica

Davorka Vitlov-Čirjak – Zaprešić

Milana Smiljanić-Gaberšnik , Ivanka Bilonić-Čović , Jasenka Šprem , Ivona Brbora, Ana Balažin-Vučetić, Mirjana Tomčić, Erina Leona Cetinić, Đurđica Šešo-Šimić, Stipe Čular, Sandra Vukšić, Oskar Lučev, Oleg Jadrešin, Milivoj Jovančević, Metka Regan, Marinka Marić, Lidija Sekulović-Uzelac, Iva Palčić, Dubravka Petrašević, Diana Puževski, Arnes Rešić, Andrea Kostinčer-Pojić, Andrea Cvitković-Roić – Zagreb

RADIOLOG:
Otmar Rubin -Sveta Nedelja

Nikola Ivan Leder – Velika Gorica

Tomislav Pavlović, Željko Herceg, Vinko Vidjak, Marija Marušić, Ivo Gregurić, Drago Odak, Bojan Jernej – Zagreb

REUMATOLOG:
Vesna Budišin – Čakovec

Dušanka Kaliterna-Martinović – Split

Miroslav Mayer, Miroslav Harjaček – Zagreb

STOMATOLOG:
Miroslav Korda – Dubrovnik

Zorana Čizmić – Općina Dugi Rat

Ivana Borčić-Sesar – Đakovo

Luka Lubina – Knin

Ljiljana Peharda-Ivić – Općina Vidovec

Vladimir Haring, Mirela Veselinović, Josip Prpić, Josip Čes, Dijana Tomičić, Anastazija Aščić-Tokić – Osijek

Eduard Paljušaj, Tomislav Vuletić, Neven Crepulja, Goran Grenko – Rijeka

Dea Jurić-Perković, Ante Kovačić, Mia Roglić – Split

Ivica Knežević – Samobor

Nikica Marinić – Slavonski Brod

Milija Baldić-Lukšić – Trogir

Vladimir Hađinac – Vinkovci

Ninoslav Jolić – Vukovar

Ivan Marić, Sergej Kuštera – Zadar

Nino Balenović, Rifet Herić, Marko Matutinović, Elena Štimac, Luka Masnić, Marta Krolo, Blanka Jozinović, Nenad Baltić, Sandra Petaros-Sikirić, Aleksandra Pavelić, Vladimir Basić, Valerija Milković-Budimlija, Sanja Konjević-Jelenčić, Mario Sesar, Maja Štimac-Jagodić, Luka Stojić, Marija Sović-Buntjelić, Kristina Horvat, Ivana Petrović-Poljak, Nikola Krišto, Josip Marcelić, Jadranka Labura, Ivana Golubić Bago, Ivan Miletić, Ivan Sertić, Ivan Katalinić, Igor Ivanković, Nives Romana Beketić-Lušić, Inga Vučković, Goran Katona, Davor Matković, Zlatan Vajzović, Davor Jokić, Blaženko Crnojević, Davor Ćurković, Maja Flajnik, Marin Radić, Tajana Kušeta-Antić, Darko Čajić, Blanka Radujković, Marija Stilinović-Bjelica, Janko Naka, Majda Plišić, Biserka Dumnica, Berislav Mostarac, David Basač – Zagreb

SPEC. MEDICINE RADA I SPORTA:
Nina Muselinović-Žarković – Zagreb

SPEC. NUKLEARNE MEDICINE:
Marija Punda, Josip Staničić, Sanja Kusačić-Kuna – Zagreb

SPEC. STOMATOLOŠKE PROTETIKE:
Nikola Petričević, Sanja Štefančić, Jozo Ćosić, Mirna Munitić, Ivo Gašparac – Zagreb

TORAKALNI KIRURG:
Igor Nikolić, Dinko Stančić-Rokotov – Zagreb

TRAUMATOLOG:
Darko Perović – Zabok

Tin Ehrenfreund – Zagreb

UROLOG:

Kristian Krpina – Rijeka

Goran Štimac, Tomislav Kuliš, Nikola Knežević, Neven Kapun, Igor Tomašković, Dalibor Čičin-Šain, Igor Grubišić, Ahmad El-Saleh, Miroslav Tomić – Zagreb

VASKULARNI KIRURG:
Vladimir-Zvonimir Pelegrin – Zagreb

Komentari

loading...
-->