(VIDEO) Ponovno dobra partija Šarića: Ubacio 17 koševa Detroitu

Dario Šarić je sinoć u pobjedi svojih Philadelphia 76ers-a nad Detroit Pistonsima od 108-103 odigrao važnu ulogu.

Hrvatski je reprezentativac u 30 minuta na terenu zabio 17 koševa, uz šut 6/11, od čega je za tricu gađao 2/5, te tome dodao sedam skokova i jednu asistenciju.

Nakon što je Philadelphia zaostajala devet koševa na početku prve četvrtine, stigla je taj zaostatak i imala prednost od sedam koševa na poluvremenu. Pistonsi su dobro odgovorili u trećoj četvrtini i koju su dobili sa 33-17 što je Šarića i društvo natjeralo da se probude u zadnjoj.

U zadnjoj četvrtini Šarić je zabio dvije trice šest minuta prije kraja, dovodeći Sixerse u vodstvo od 92-91 koje nisu ispuštali. Nakon toga pogodio je i šut dvije minute i pol do kraja za 103-95.

Najučinkovitiji kod Philadelphije bili su Robert Covington i Joel Embiid sa po 25 poena, s tim da je Embiid upisao svoj 12. double-double ove sezone dodavši tome i deset skokova.

Pistonse je predvodio Tobias Harris sa 27 pogodaka, a Reggie Jackson je ubacio 25.