(VIDEO) Najbolja utakmica Darija Šarića ove sezone: Zabio 25 poena i uhvatio 10 skokova

Hrvatski reprezentativac Dario Šarić odigrao je svoju najbolju utakmicu u dosadašnjem dijelu NBA sezone.

Šarić je sa 25 koševa i 10 skokova u 35 minuta igre pomogao svojoj Philadelphiji da dođe do pobjede 104-97 na gostovanju kod Utah Jazza, što je peti uzastopni trijumf Sixersa. Šarić je pogodio 5 trica iz 9 pokušaja, a svih 6 puta bio je precizan s linije slobodnih bacanja.

Vrlo dobru utakmicu odigrao je i Bojan Bogdanović. U porazu svoje Indiane 117-112 protiv New Orleansa “Babo” je u 22 minute na parketu ubacio 14 koševa, te imao 3 skoka i jednu asistenciju.

Niz poraza prekinuli su aktualni doprvaci Cavaliersi koji su na svom terenu u Clevelandu svladali Milwaukee sa 124-119, uz 32 koša i 16 skokova Kevina Lovea te 30 koševa, osam skokova i devet asistencija LeBrona Jamesa. Gostima nije pomoglo 40 koševa Giannisa Antetokounmpa.