(VIDEO) Pogledajte ludu reakciju talijanskog novinara nakon gola Mandžukića

Mnogi ljubitelji Marija Mandžukića sinoć su sa zadovoljstvom dočekali njegov pogodak u dresu Juventusa.

Mandžukić je konačno krenuo od prve minute za Juventus, a talijanski mediji u pobjedi 3-0 nad Crotoneom Mandžu su proglasili igračem utakmice. Mandžo je lijepo glavom zabio gol za vodstvo 1-0 u 52. minuti, a taj njegov pogodak posebno se slavio i u TV studiju  u emisiji “Diretta stadio” na 7Gold talijanskoj televiziji.

U trenutku kad je shvatio da je Mandžo zabio gol, voditelj Francesco Oppini je počeo urlati Marijevo ime i mahati rukama: “Gooool, Mandžukić, gooool”, a zatim se okrenuo prema stručnim komentatorima:

“Kritizirate Mandžukića? Ajde da vas sada čujem!”, vikao je novinar u svojoj ekstazi, na što su se gosti u emisiji samo dobro nasmijali.